वास्तविक जीवन र अनलाइन जीवन

Highlights अडियो / भिडियो

भाइबहिनीहरु, वास्तविक जीवन र अनलाइन जीवन बिचको भिन्नतामा आधारित याे डकुमेन्ट्री हेर्नुहाेस्

प्रविधिका केही आविष्कारहरूले विश्वमा सकारात्मक परिवर्तन ल्याएको भए तापनि प्रविधिको अतिरिक्तप्रयोगको कारण हुने नकारात्मक प्रभावका प्रमाणहरू पनि छन्। सूचना आदानप्रदान र प्रमुख समस्याहरू समाधान गर्न सहयोग गर्नमा प्रविधिले महत्त्वपूर्ण प्रगति गरेको छ।

दुर्भाग्यवश, यसले तनाव, एक्लोपन, शारीरिक रोगहरू, र निद्राको कमी पनि निम्त्याउन सक्छ। टेक्नोलोजीबाट नियमित ब्रेक लिँदा खुसी र पूर्ण जीवन साथै धेरै स्वास्थ्य लाभहरू पनि प्राप्त गर्न सकिन्छ। चाइल्डसेफनेटसँगको साझेदारीमा प्लान इन्टरनेशनल नेपालको गर्ल्स गेट इक्वल अभियानद्वारा निर्मित वास्तविक जीवन र अनलाइन जीवन बिचको भिन्नतामा आधारित डकुमेन्ट्री हेर्नुहोस्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *